logo STYLEM
Komputery
Peryferia komputerowe
Telefony i Akcesoria
RTV i AGD
Fotografia

Kabel 2x RCA/CINCH Żeński - 2x RCA/CINCH Męski 3 m

0.00
z 0 ocen
Producent: PROCAB | Kod producenta: 1KPCL106 | Indeks: 194568
Marka
inna
Długość kabla
3
EAN
5414795018921
Kod producenta
CLA850/3
Niedostępny
38.09 zł
dodaj
do obserwowanych
od 8,99 zł
koszt dostawy
Opis
Kabel sygnałowy RCA/CINCH zapewniający niezawodną transmisję sygnału. Wykonany z wykorzystaniem kabla SIG144, posiada 2 złącza męskie RCA/cinch na jednym końcu i 2 złącza żeńskie RCA na drugim. Łatwy w użyciu dzięki wygodnej osłonie z PVC, doskonale nadaje się do instalacji stacjonarnych jak również do połączeń w instalacjach mobilnych. Dostępny w różnych długościach od 1 do 5 metrów, kable serii SIG to prawdziwie uniwersalne kable sygnałowe, które nadają się do rozmaitych zastosowań.
Kabel sygnałowy RCA/CINCH to idealne rozwiązanie dla osób które potrzebują niezawodnego sposobu na przesyłanie danych audio. Dzięki elastycznej osłonie z PVC jest wygodny w użyciu oraz dostosowuje się do wielu zastosowań. Kable serii SIG są wyjątkowe dzięki zastosowaniu spiralnego ekranowania, które oferuje skuteczną ochronę przed wszelkimi rodzajami zakłóceń w transmisji danych. Wysokiej jakości miedź beztlenowa oraz cienkie przewodniki o żyłach gęsto skręconych to gwarancja niezawodności i długowieczności urządzenia.
Doskonała transmisja sygnału
Kabel sygnałowy RCA/CINCH gwarantuje niezawodną transmisję sygnału, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla użytkowników wymagających doskonałej jakości dźwięku.
Wygodna osłona z PVC
Elastyczna osłona z PVC czyni kabel sygnałowy RCA/CINCH bardzo łatwym w użyciu i dostosowywaniu do wielu zastosowań, co zwiększa jego uniwersalność.
Wysoko skręcone przewody
Cienkie przewodniki o żyłach gęsto skręconych zapewniają niezawodną i szybką transmisję sygnału, co pozwala na doskonałą jakość dźwięku bez jakiegokolwiek zakłócenia.
Kabel sygnałowy RCA/CINCH to idealny wybór dla osób które cenią sobie niezawodność i jakość przesyłania danych audio. Kable serii SIG dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się w wielu zastosowaniach zarówno w warunkach stacjonarnych jak również mobilnych. Dostępność w różnych długościach od 1 do 5 metrów daje użytkownikowi szerokie pole do wyboru optymalnego kabla. Wysokiej jakości miedź beztlenowa oraz spiralne ekranowanie to gwarancja nieprzerwanego przepływu danych bez wpływu szkodliwych typu elektromagnetycznych zakłóceń.

Kabel 2x RCA/CINCH Żeński - 2x RCA/CINCH Męski 3 m

Producent: PROCAB

Właściwości

 • Opis 2 x złącze żeńskie RCA/cinch 2 x złącze męskie RCA/cinch, 3 m CLA850 wykonano z wykorzystaniem kabla SIG144 i wyposażono w dwa złącza męskie RCA (cinch) na jednym końcu oraz dwa złącza żeńskie RCA na drugim. Łatwy w użyciu dzięki wygodnej osłonie z PVC, doskonale nadaje się do instalacji stacjonarnych w pomieszczeniach, jak również do połączeń w instalacjach mobilnych. Ukryte w niej przewody są zabezpieczone wytrzymałą warstwą ekranującą, skutecznie chroniącą przed wszelkiego rodzaju zakłóceniami, m.in. wpływem pól elektromagnetycznych wytwarzanych przez ściemniacze, silniki elektryczne i kable zasilające. Kable serii SIG to prawdziwie uniwersalne kable sygnałowe, nadające się z powodzeniem do rozmaitych zastosowań, które łączy jedno: potrzeba zapewnienia niezawodnej transmisji sygnału. Produkty z tej rodziny są dostępne w długościach od 1 do 5 metrów, dając użytkownikowi możliwość swobodnego wyboru optymalnego kabla. Najważniejsze cechy: Ekranowanie spiralne Elastyczna osłona z PVC Przewody 28 AWG o żyłach z gęsto skręconych, cienkich przewodników Miedź beztlenowa (OFC) 4 x średnica zewnętrzna 8 mm
 • Długość przewodu 3
 • Rodzaj kabla Kabel
 • Zastosowanie kabla/adaptera Audio
 • Złącza #1 RCA Żeńska (Chinch) x2
 • Złącza #2 RCA Męska (Chinch) x2
 • Wymagania sprzętowe
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Wymiary
 • Akcesoria w zestawie
 • Pozostałe parametry
Parametry
Marka
inna
Długość kabla
3
EAN
5414795018921
Kod producenta
CLA850/3
Model
CLA850/3
Złącza
2x RCA (cinch) - 2x RCA (cinch)
Stan
Nowy
Opinie
0.00 /5
(ilość opini: 0)
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Znasz ten produkt?
Twoja opinia pomoże innym!
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania